Bramy przesuwne

Bramy przesuwne

Oferujemy bramy przesuwne ocynkowane ogniowo w kilku wariantach:

COMPACT

Brama przesuwna do wypełnienia np. za pomocą drewnianych sztachetek lub innym elementów.

COMFORT

Brama przesuwna z wypełnieniem za pomocą siatki 3D, ocynk.

SUPREME

Brama przesuwna z wypełnieniem za pomocą 3 poziomych pasów z blachy.

SUPREME

Brama przesuwna z wypełnieniem za pomocą 4 poziomych pasów z blachy.

PREMIUM CLASSIC

Brama przesuwna z wypełnieniem z wykorzystaniem pionowego profilu 80×20.

PREMIUM MODERN

Brama przesuwna, wypełnienie z wykorzystaniem poziomego profilu 80×20.

PRESTIGE

Brama przesuwna z wypełnieniem żaluzjowym, profil 80×20.

PREMIUM STAR

Brama przesuwna, wypełnienie z wykorzystaniem poziomego profilu 100×20.

 

SUPER STAR

Brama przesuwna, z pełnym wypełnieniem wykonanym z blachy.

 

Brama przesuwna

W naszej ofercie znajdziesz bramę przesuwną, którą z łatwością dopasujesz do wymagań swoich lub twojego klienta. Podstawowym modelem naszych bram wjazdowych jest model COMPACT. Jest to rama bramy wjazdowej, którą można wypełnić dowolnym materiałem dekoracyjnym takim jak: drewniane sztachetki, ozdobne elementy wykonane z blachy lub pręty stalowe.

Ekonomicznym modelem jest brama wjazdowa COMFORT, która została wypełniona panelami z ocynkowanej lub grafitowej siatki 3D. Dzięki takiemu wypełnieniu otrzymujemy lekką konstrukcję, która świetnie sprawdzi się jako ekonomiczne ogrodzenia dla domu lub firmy.

Brama przesuwna SUPREME to stylowe rozwiązanie, gdzie rama bramy została wypełniona poziomymi stalowymi kasetonami. Oferujemy model z trzema lub czterema pasami. Jak każdy oferowany przez nas produkt, brama SUPREME jest w całości ocynkowana ogniowo i nadaje się do malowania.

Do produkcji bram serii PREMIUM wykorzystujemy profile zamknięte 80x20mm. Rama bramy wypełniana jest profilem w układzie pionowym PREMIUM CLASSIC lub poziomym PREMIUM MODERN.

Ocynkowana brama przesuwna PREMIUM STAR to nasz najnowszy model. Brama wypełniona jest profilem zamkniętym 100×20 mm w układzie poziomym. Zastosowanie szerszego profilu pozwoliło na uzyskanie bramy o nowoczesnym minimalistycznym wyglądzie. Bramę wjazdową można łatwo dopasować do zewnętrznych elementów domu takich jak barierki balkonu czy poręcze schodów które mogą być wykonane w tym samym stylu.

Kolejny model to brama PRESTIGE która posiada profile w układzie żaluzjowym, co nadaje bramie przesuwnej wyjątkowego charakteru. Dodatkowo dzięki małym prześwitom żaluzjowy układ profili zwiększa prywatność właściciela posesji.

Do wszystkich modeli bram oferujemy furtki oraz przęsła ogrodzeniowe. Każdy produkowany przez nas element ogrodzenia jest ocynkowany ogniowo przez zanurzenie w wannach z ciekłym ocynkiem. Taki rodzaj wykończenia zapewnia odporność na warunki atmosferyczne i gwarantuje ochronę na lata. Dodatkowo bramy samonośne, furtki oraz przęsła można malować np. proszkowo co pozwoli dostosować kolorystycznie ogrodzenie do swoich wymagań.

Ogrodzenie Supreme